До уваги батьків та учнів школи!

Зимові канікули закінчуються 10 січня 2021 року.

Згідно з Постановою КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» навчання учнів у II семестрі 2020/2021 навчального року почнеться з 11 січня 2021 року з застосуванням технологій дистанційного навчання на платформах дистанційної роботи Google Classroom, HUMAN.

Онлайн консультування буде здійснюватися з використанням доступних платформ з можливостями відеозв’язку (Viber, Skype, Zoom, Meet, інші) та у форматі телефонного зв’язку.

img-bffed90c0a31135bb5a2513fe893ff13-v
  • Департаментом освіти і науки ВКМР спільно з КЗ «ЦПРПП» започатковано роботу освітнього порталу із запровадження елементів дистанційного навчання»

• Порадник батькам. Практичні рекомендації під час дистанційного навчання дітей з інтелектуальними порушеннями
  • Моніторинг професійного благополуччя в умовах карантину. Тест «Я працюю online»