viber-image-2019-03-28-15-04-48

У 2015 році у фойє школи було створено куточок пам’яті, присвячений загиблим на Сході України героям-тернівчанам, з метою виховання патріотичної свідомості на прикладах подвигів героїв АТО, почуття любові до рідної землі; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу.

Історія мовчить… Але вона твориться… І творці її – люди. Вони залишають по собі свої добрі набутки, а буває так, що результати людських творінь та вчинків дають про себе знати через роки, десятиліття. І тоді історія, наче суворий арбітр, виставляє оцінку, яку продиктував їй час.

Герої! Саме вони, залишивши найдорожче, що у них було – свої родини, пішли відстоювати світле майбутнє України. Тільки завдяки таким людям, ми переможемо, ми будемо жити у вільній державі.

Герої-тернівчани назавжди залишаться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України. Мудрі й мужні, справжні воїни-захисники, які поклали своє життя на алтар майбутньої перемоги в ім’я миру і добра на рідній землі.

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!