Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45.

0101

1 вересня 1967 року наша школа вперше відчинила двері перед своїми учнями. 520 школярів сіли за парти новозбудованої школи. За 50 років школа дала путівки в життя 3898 випускникам, 337 випускників нагороджені золотими та срібними медалями. Більшість випускників продовжує свою освіту в ВУЗах України та за кордоном. Школа завжди гордилася своїми випускниками, серед яких є заслужений артист України В. Логінов, кандидати наук І. Бесіда, О. Коробійчук, О. Іващенко, відомий поет Кабір Максим, бізнеcмен Корявченко Юрій, лікар Бабкін Олександр, науковці Башта Інна і Корн Олександр, і просто успішні люди, які люблять свою професію та пам’ятають рідну школу.

Школа дає не тільки знання, але й прагне дати можливість кожному виявити свої таланти і творчі здібності.

З учнями працює творчий колектив вчителів, серед яких 11 вчителів-методистів, 9 старших вчителів, 21 вчитель вищої категорії.

З 2005 року школою керує Пархоменко Людмила Леонідівна. Це керівник нового типу. Енергійна цілеспрямована, продовжуючи традиції школи, вона вносить багато сучасного в освітній процес.

Слід згадати і тих директорів, які очолювали КЗШ № 45 з року її заснування.

• 1967 — 1973 — Савченко Федір Мойсейович
  • 1973 — 1983 — Гетьман Володимир Федорович
  • 1983 — 1989 — Тимченко Анатолій Петрович
  • 1989 — 2000 — Ланкмілер Любов Володимирівна
  • 2000 — 2002 — Горевич Сергій Олександрович
  • 2002 — 2005 — Гавдан Антоніна Миколаївна
img_0708

Близько 30 років віддали нашій школі такі вчителі: Анохіна А.Л., Крючкова Н.В., Марцинкевич Н.В., Петрова Н.Р., Лісіцина Л.П., Сачко С.П., Зайцева Т.Г., Зюкіна С.Ф.,Шалімова Т.Т., Печеневська Л.П., Латиш В.П., Заремба Р.І., Заремська Є.Ф., Сиротяк Є.Д., Заремський П.В., Педан Л.О. (бібліотекар), Дюков А.О., Беседа О.М.

Колектив школи завжди творчо відносився до роботи, підтримуючи і застосовуючи все цікаве, що є в освіті. На базі школи був відкритий один із перших тренажерних майданчиків у місті. З 2008 року школа — пункт проведення зовнішнього незалежого оцінювання.