Вступ до школи на 2021-2022 н.р.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 проводить набір учнів до 1-го класу на 2021-2022
навчальний рік.

Якщо Ви хочете бачити свою дитину щасливою, розвиненою, творчою, здоровою, то запрошуемо до вступу в перший
клас нашого закладу!

На вашу дитину чекають мудрі, сучасні вчителі справжні професіонали своєї справи!

Ми радо приймемо ваших дітей до нашої дружної шкільної родини!

Прийом до перших класів здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з
перевірки знань.

Для зарахування до 1-го класу нашого закладу приготуйте такі документи:

• Заява одного з батьків дитини за зразком (заява заповнюється безпосередньо в закладі освіти з пред’явленням
    документа, що посвідчує особу заявника).
  • Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред являється оригінал відповідного
    документа).
  • Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня
    загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».
  • Оригінал копія медичного документу № 063/о «Карта профілактичних щеплень»

Право на першочергове зарахування:

• Діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене
  • Діти, які є рідними братами, або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі.
  • Діти працівників цього закладу освіти.

Прийом документів згідно чинного законодавства плануємо проводити з 15 квітня 2021 року.

Батькам майбутній першокласників

Алгоритм прийому до школи

1. Подати до школи заяву від одного з батьків (подається особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком
    ЗАЯВА (зразок)
  2. До заяви додаються:
    • свідоцтво про народження дитини;
    • медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду») до закладу освіти;
    • документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (за наявності);
    • висновок про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний клас (за наявності і бажання батьків).
  3. Усі батьки, які хочуть скористатися правом вибору школи не за територією обслуговування, надають зазначені документи в обраний заклад і дитина буде зарахована, за наявності вільних місць або згідно з Порядком проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця.
  4. Зарахування дітей на навчання здійснюється згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Вчителі 1-х класів НУШ 2021–2022 н.р.

Цуканова Олена Іванівна

1-А клас
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, "Старший учитель"
Педагогічний стаж 35 років

Антоненко Світлана Анатоліївна

1-Б клас
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, "Старший учитель"
Педагогічний стаж 34 роки

Федорова Олександра Федорівна

1-В клас
Вчитель ІІ кваліфікаційної категорії
Педагогічний стаж 7 роки.