Організація проведення ЗНО

З метою належної організації проведення ЗНО просимо Вас:

• проінформувати учнів 11-х класів та їх батьків щодо особливостей проведення ЗНО – 2021 у період карантину;
    • вжити заходів щодо допомоги учням 11-х класів у питанні роздруківки запрошень-перепусток із інформаційних сторінок учасника ЗНО;
    • провести інструктаж серед учасників ЗНО (педагогів та учнів) щодо суворого дотримання протиепідемічних заходів у період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Допуск учасників ЗНО до пунктів тестування розпочинається о 09:45 та припиняється о 10:50. Особи, які запізнилися, до пункту тестування не допускаються.
Тестування розпочинається об 1100.

Особа допускається до пункту тестування за наявності:

• сертифіката ЗНО, на якому обов’язково мають бути фотографія особи та голографічна наліпка;
    • паспорта, серія та номер якого зазначені у Сертифікаті;
    • запрошення – перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Копії документів не дають права на допуск до пункту тестування.

Зауважуємо, що особи, в яких виявлено температуру тіла понад 37,20С або ознаки респіраторних захворювань до виконання службових обов’язків або проходження тестування, не допускаються!!!

Окремо наголошуємо, що допуск учасників до будівлі, в якій організовано тестування здійснюється після проведення термометрії, оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення захисної маски/респіратора (без клапану) так, щоб були покриті ніс та рот.

При собі необхідно мати ручку з пастою чорного кольору.