Як в умовах пандемії, карантину, отримати якісну освіту?

Як ви вважаєте, навчатися дистанційно легко?

А якщо це математика?

Як підготуватися до ЗНО?

Як в умовах пандемії, карантину, отримати якісну освіту?

Безумовно, немає нічого кращого, ніж очне навчання. Відбувається повна комунікація – учень-вчитель, вчитель-учень. А у вивченні точних наук потрібна постійна практика.

XXI століття – століття прориву інформаційних технологій.

2020 рік – рік діджиталізації.

2021 рік – рік математичної освіти.

Утримувати увагу учнів і доступно пояснювати складні теми – велика майстерність. Особливо, якщо мова йде про профільний напрямок. Але якщо в стінах школи проявити творчість і харизму відносно легко, то завоювати увагу дітей і дати якісні знання на дистанційних уроках – та ще проблема.

Навчаючись, навчаю – такими принципами у своїй роботі керується Ласкіна Світлана Миколаївна, вчитель математики, вчитель-методист. Вона освоїла нові методи викладання курсу та використовує у своїй роботі сучасні технології, програми, гаджети, тощо.

Для проведення онлайн-уроків користується програмами Zoom і Meet. Використовує спеціальний плагін «IDroo», який розширює функціонал програм. Такі прийоми та методи роботи допомагають здобувачам освіти профільного 11 класу КЗШ 45 готуватися до ЗНО, отримувати якісні та сучасні знання.