Збережемо первоцвіти — перші промінці весни

Весна!

Поступово пробуджується царство природи, а на зеленіючих галявинах прокидаються розкішним цвітом дивовижні рослини — первоцвіти.

Перші квіти приносять величезну втіху для душі.

Одна з кращих рис людського характеру – це любов до природи.

Чи може бути щось красивішим за квітку, що розкриває назустріч Сонцю свої пелюстки? Чи може бути щось красивішим від пелюсток, що тягнуться до Сонця, і вкриті, мов намисто, краплинами роси?

Прогулянка до лісу ранньої весни – просто спокуса. Руки так і тягнуться до квітів… Але не поспішайте рвати це чудо!…

Бережіть природу! Бережіть первоцвіти!

Вчителі, батьки та здобувачі освіти Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 у дистанційному форматі долучилися до районного дайджесту «ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ — ПЕРШІ ПРОМІНЦІ ВЕСНИ». На меті було навчити дітей відчувати та оберігати цю надзвичайну красу первоцвітів; розвивати почуття дбайливого господаря своєї землі; формувати у підростаючого покоління природоохоронні навички, прищепити елементарні поняття екологічної культури.

ОНЛАЙН фотовернісаж «Первоцвіти Криворіжжя» (керівник проекту Марина Крижановская)