«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

Війна – жахливе слово, яке забирало людські життя, руйнувало долі людей та позбавляло їх щасливого майбутнього. Багато людей полягло заради майбутнього нашого народу. Майже кожен українець колись бачив або навіть тримав у руках стару фотокартку свого діда чи прадіда, який був пов’язаний з подіями того часу.

В родинах учнів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 також є такі герої.

Створюючи інформаційні постери, здобувачі освіти 7-А класу Камінська Анна, Бойко Єва та 7-Б класу Грибок Єгор вшанували пам’ять своїх рідних-героїв та долучилися до дослідницько-пошукового проєкту «НІКОЛИ ЗНОВУ: ЗГАДАЄМО РІДНИХ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ДРУГУ СВІТОВУ» до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у Другій світовій війні (1939-1945 роки)

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»