День Психічного здоров’я

08.10.2021 року в рамках Дня Психічного здоров’я практичним психологом КЗШ №45 Якіменко А.П. був проведений Урок Емпатії в 1-их класах.

З метою формування емпатії та доброзичливого ставлення до інших дітей для учнів 1-их класів була розказана Казка про Скріпку, під час розповіді з канцелярської скріпки робились певні фігурки:
1. Жила-була дівчинка-скріпочка. Вона була дуже життєрадісна, весела, товариська дівчинка. (Просто скріпка)
2. Одного разу однокласники дали їй образливе прізвисько. І у неї виникло запитання «Чому?». (Знак питання)
3. Іншого разу вона знайшла свій портфель в шкільному туалеті і дуже засмутилася. (нижня посмішка)
4. Після закінчення уроків скрипочка вийшла погуляти на подвір’я, де інші дівчата почали чіплятися до неї, ображати та дали її стусана (Знак оклику). І скріпочка подумала, що їй робити? Хто її захистить? (Знак питання)
5. Але, все рівно, вона часто згадує той момент, коли її ніхто не ображав і хоче, щоб все була як раніше (зробити смайлік)
Першачки прийняли активну участь в обговоренні таких питань:
Чи можемо ми повернути Скріпку в попередній стан?
Чому ні? Як вплинули прояви насильства на стан Скріпки?