м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

Вітаємо Переможців! 🌟 XIX Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" обрала своїх переможців! Вітаємо виняткових учасників, які стали справжніми чемпіонами цього престижного конкурсу! 🥇🎉

Сорокатюк Богдан 4-Б клас -диплом першого ступеня

Квашук Анатолій 4-Б клас- диплом другого ступеня
Куліш Софія 4-Б клас - диплом третього ступеня

Їхнє захоплення та вражаючі знання з англійської мови були дійсно захоплюючими. У складних змаганнях їхня пристрасть та наполегливість виділили їх, наші учні стають прикладом. Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам за їхні неймовірні зусилля, а також вчителю

Стрюк Тетяні Анатоліївні за підготовку здобувачів освіти, батькам за їхню нескінченну підтримку. Пишаємося!!!

Здобувачі освіти 4-Б класу КГ#45 брали участь у XlX Всеукраїнській інтернет- олімпіаді " На Урок" ( осіння сесія) з різних предметів.

Отримали Дипломи "Переможців" І ступеня ( 6 дипломів ) з математики, української мови і літератури, з предметів початкової школи :Юхневич Богдан ( 2 дипломи), Сорокатюк Богдан, Квашук Анатолій, Куліш Софія, Куліненко Дмитро.

4 Дипломи ІІ та ІІІ ступеня з предметів початкової школи, ЯДС, української мови та літератури : Сорокатюк Богдан, Куліш Софія, Квашук Анатолій! Класний керівник Пікуліна Тетяна Леонідівна (вчитель початкових класів) ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!