м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

Україна соборна

ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ ЕДНОСТІ! Криворізька гімназія №45; 4Б клас (кількість учасників- 21) П.І. педагога: Пікуліна Тетяна (вчитель початкової школи) 22 січня 1990 року тисячі українців узялися за руки, на згадку про проголошення Акту Соборності, утворивши живий ланцюг через усю Україну, від Києва до Львова. Ця традиція тепер продовжується по всій Україні. Здобувачі освіти 4-Б класу теж долучилися в цей день до створення живого ланцюга єдності всієї України! 22 січня 2024р.

Криворізька гімназія №45; 2 А клас( 25 учасників ) Гугля Наталія Петрівна (вчитель початкової школи) На інтегрованій - грі вікторині, здобувачі освіти 2-А класу, поглибили знання про історію виникнення свята Соборності України та створили "живий ланцюг єднання".

Криворізька гімназія №45; 7 А клас (кількість учасників- 15) П.І. педагога: Назарова Лариса (вчитель української мови та літератури) В День Соборності України, здобувачі освіти 7-А класу Криворізької гімназії √45 створили живий ланцюг в згадку про проголошення Акту Соборності і з'єднали всі 24 області + Автономну Республіку Крим на карті України.

В Україні будуть відзначати одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України. Офіційно святкувати День соборності почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Єдина виховна година «Україна –сучасне, справжнє» і «Рідний край, де ми живем, Україною зовем»

ЄДИНА КРАЇНА

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Здобувачі освіти нашої гімназії (кількісттю 330 осіб) пройшли у формі онлайн вікторину до Дня Соборності України "Моя Україна - єдина країна"

СОБОРНІСТЬ ДУШ ЄДНАЄ

18 січня здобувачі освіти 6 А класу разом з вчителем української літератури Іриною Завальнюк долучились до поетичного нон-стопу «Собороність душ єднає Україну», організованого бібліотекою № 26 (ПК «Тернівський»). Бібліотекар Сергієнко Є.В. і Завальнюк І.В. читали свої патріотичні вірші. Учасники освітнього процесу також брали участь у вікторині до Дня Соборності. В дружній атмосфері пройшов захід і під кінець діти створили ланцюжок єдності «Тримаймося разом! Все буде Україна!»