🏆
🥇 ТРІУМФ НАШИХ ПЕДАГОГІВ: ЧЕМПІОНИ З ПЕТАНКУ! 🥇
Сьогодні, 31 березня 2026 року, відбулися змагання з петанку з нагоди відкриття літнього спортивного сезону серед працівників закладів загальної середньої освіти. І ми маємо неймовірну новину — наша команда здобула впевнену ПЕРЕМОГУ! 🏆
Вітаємо золотих призерів, педагогів Криворізької гімназії №45: 🌟 Барабуху Олега Володимировича 🌟 Ласкіна Олега Олександровича🌟 Колобова Пилипа Олександровича
Пишаємося нашими вчителями!
Відкриття літнього сезону 2026 почалося максимально яскраво та переможно! Дякуємо за ваш азарт, витримку та приклад того, як треба йти до мети. Ви — гордість нашої гімназії та всього Тернівського району! 🏙️💙💛









