У межах Національного тижня безбар’єрності у 5-А класі відбувся виховний захід — артпростір «Світ без бар’єрів очима дітей».
Під час заходу учні висловлювали власне розуміння безбар’єрності, ділилися думками про доброту, підтримку, рівність і повагу до інших. Діти активно обговорювали, яким має бути суспільство, у якому кожен почувається важливим, почутим і прийнятим.
Щиро дякуємо асистенту вчителя Наталії Петрівні Шубенко за проведення змістовного та щирого заходу!









