м.Кривий Ріг

вул.Срегія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(0564)36-82-67

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

Проєкт “Громадський бюджет-2022”

ОПИС

Об’єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45

Цільова аудиторія

Здобувачі освіти закладу – 650 ч., працівники школи – 70 чол. Батьки , родичі, небайдужі мешканці, колеги та учні шкіл Тернівського району Орієнтовна кількість осіб: до 5000 чол.

Проблема

Актова зала – це багатофункціональне приміщення, в якому проходять як масові заходи (семінари, тренінги, круглі столи для учнів та вчителів, батьківські збори тощо), так і уроки, майстер-класи, гуртки та індивідуальні заняття з учнями. Вона була введена в експлуатацію у 1967 році. Основною проблемою, на вирішення якої направлено проєкт, є невідповідність існуючого стану актової зали та її облаштування сучасним технічним, освітнім, естетичним, вимогам: -сцена актової зали вийшла з ужитку та потребує комплексної реконструкції; -старе покриття підлоги (має пошкодження та зношення) створює незручності при пересуванні та при прибиранні; -ремонту підлягають стіни, стеля; -вхідні двері та вікна не відповідають ні енергозберігаючим, ні естетичним вимогам; -електропроводка та освітлення застарілі, мають неестетичний вигляд та можуть представляти небезпеку;. -є необхідність в проведенні електромонтажних робіт по заміні теплоносіїв. Учні нашого закладу, як і їх батьки, вчителі обмежені в доступі до якісної та доступної освіти, проведення спільних зустрічей, заходів дозвілля (залучення учнів в позаурочний час до творчості, мистецтва, інших громадських заходів з метою їх позитивної самореалізації, соціалізації). Зазначене вище відображає основну проблему, яку можна вирішити шляхом створення належних умов за допомогою запропонованого проєкту «ДоТеБе =дозвілля, творчість, безпека» (ремонт актової зали Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45

Мета проєкту

Мета проєкту – вирішити потребу здобувачів освіти їх гармонійного розвитку через створення комфортних та безпечних умов для забезпечення змістовного дозвілля, згуртованості класних колективів, активізації можливостей спілкування, залучення батьків до культурно-просвітницьких заходів, можливості реалізації власних креативних проєктів шляхом ремонту актової зали КЗШ №45. Впровадження ідеї школи відкритої для усіх.

Завдання проєкту

1.Створення комфортних, сучасних та естетичних умов для здійснення якісного освітнього процесу та суттєвого поліпшення умов життєдіяльності школи. 2.Модернізація існуючої застарілої, як матеріально так і естетично, актової зали. 3.Усунути ризики для життя та здоров’я учнів та персоналу школи. 4.Залучення до реалізації проєкту різних категорій населення: здобувачів освіти, працівників школи, батьківської громади та громади Тернівського району.

План заходів з реалізації проєкту

№ п/п Термін Захід Відповідальний 1 Січень Укласти договір Департамент -лютий 2022 на реалізацію проєкту освіти і науки Криворізької міської ради, відділ освіти Тернівської районної у місті ради, автор проєкту 2 Березень Розробити проєктно Організація–виконавець 2022 – кошторисну документацію, послуг експертизу 3 Березень Внести співфінансування Автор проєкту 2022 4 Березень- Визначити організацію Відділ освіти виконкому квітень виконавця робіт Тернівської районної у місті ради 5 Травень – Виконати роботи жовтень2022 з реконструкції сцени Підрядна організація та сучасного ремонту актової зали 6 Листопад- Презентувати реалізований Адміністрація грудень 2022 проєкт закладу, автор проєкту 7 Грудень Здійснити інформаційний Адміністрація закладу, 2022 супровід проєкту автор проєкту шляхом розміщення інформації на сайті «Громадський проєкт», сайті закладу, батьківських зборах, ЗМІ

Очікувані результати

Очікувані результати. Короткотривалі результати: 1.Завдяки реалізації проєкту буде замінено 3 вікна, здійснено ремонт підлоги, стін, стелі, заміна радіаторів опалення, вхідних дверей, що приведе до зменшення витрат теплової енергії до 20% , в результаті чого зменшаться витрати бюджетних коштів на утримання закладу. 2.Покращення рівня надання освітніх послуг та підвищення комфортності будівлі навчального закладу. Створення позитивного іміджу школи. 3.Активізація роботи гуртків естетичного, соціального спрямування, підвищення культурного рівня життя, організовуючи культурно-освітні, профорієнтаційні заходи. Перспективні наслідки: 1.Створення комфортного, естетичного, безпечного, освітнього середовища, що вплине на якість надання освітніх послуг. 2.Сучасний підхід до проведення освітніх та виховних заходів . 3.Розвиток та підтримка обдарованої учнівської молоді. 4.Економія витрат на опалення за рахунок встановлення енергоефективних вікон та дверей, системи опалення.

Вітаємо з перемогою в муніципальному конкурсі «Громадський бюджет – 2022»!

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45, отримавши найбільшу кількість голосів, нагороджена сертифікатом на 490 тис. грн. для здійснення модернізації актової зали школи. Наша перемога – це перемога згуртованого колективу наших вчителів, батьків, мешканців Тернівського району, міста. Велика вдячність усім, хто нас підтримав та крокував разом з нами до перемоги!