м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

3 червня 2023р. переможці конкурсу «Корекційна кіномайстерня»

ітаємо команду Криворізької гімназії №45:
Ківішева Тимофія (2-Б клас), Добродумову Уляну (7-Б клас), Бабенко Карину (7-Б клас), Дудніка Івана (5-А клас), Вахненко Артема (5-А клас), ІРИНУ ВЕРБИЦЬКУ вчителя-дефектолога, які нагороджені грамотою за зайняте І місце за створення навчально-пізнавального шкільного контенту «Ранкове шоу» в міському інтерактивному івенті «Корекційна кіномайстерня».

Індивідуально-корекційна робота-вправа “Ресурсна долонька”

27 березня 2023р. під гаслом “Словесний парк розваг” було проведено ряд індивідуальних та групових консультацій корекційно-розвиткового спрямування.

08.02.2024 вчитель-дефектолог Вербицька Ірина Володимирівна була учасницею корекційної  кіномайстерні “Інтерактивний івент”, організованої комунальною установою “Криворізький інклюзивно-ресурсний центр#2″КМР. 

 

Кіномайстерня – унікальний освітній простір для розвитку, навчання та розваг дітей з ООП, які бажають проводити більше часу з друзями, спілкуватися і розвиватися не тільки в навчанні, але й в креативних творчих напрямах! 
 
Ірина Вербицька  розповіла про користь телешоу для дітей в ролі їх учасників, а також познайомила глядачів з вихованцями гімназії у власному “Ранковому шоу”,  що було створено у рамках кіномайстерні. 
 
” Ранкове шоу” – програма журнального типу,  в якій кожен учень, незалежно від віку, статі, статусу ООП, може себе проявити.  Головна перевага такого формату – структура, що дозволяє використовувати різні теми, жанри, поєднувати розважальний та пізнавальний контент. 
 
 

18 січня 2024р. під час засідання РМО в рамках програми Олени Зеленської “Ти як?” практичним психологом гімназії 45 було проведено АРТ-терапію серед спілки психологів Тернівського району, з метою підтримки ментального здоров’я.

16 грудня 2023 року вчитель-дефектолог Вербицька Ірина Володимирівна очно підвищила кваліфікацію за видом семінар та отримала практичні та теоретичні навички з теми “Постановка звуків”. 
Спікери – практикуючі логопеди поділились сучасними методами постановки звуків офлайн та онлайн, для дітей різного віку, нозологій, з нормотиповим розвитком та дітей з ООП.  На хвильку повертаюсь в простір соціальних мереж, бо про таке не можна мовчати. Масштабний ОЧНИЙ семінар у серці столиці організований Анна Волочай та Olga Skorik .
Завжди актуальна і майже невичерпна тема “Постановка звуків” розглянута з різних ракурсів спікерами – практикуючими логопедами.
Виступи фахівців, лого-ярмарка, подарунки, цінні знання та чудовий настрій. Приємно бути частиною такої логопедичної спільноти.
 

Воркшоп “Логопедичні прийоми в роботі вчителя” для вчителів  та асистентів початкової школи.

 

Ток-шоу “100 питань професіоналу”.
 
Лідери ДЮГО “КРОК” КГ№ 45 зустрілися онлайн з вчителем-дефектологом. Як дефектолог, Ірина Володимирівна показала специфіку своєї роботи через нейровправи, моторне планування та переключення; а як логопед: вправи на мовленнєве дихання “Аерофутбол”, розвиток зв’язного мовлення. Поділилася секретом успіху: любов до роботи і постійне навчання і саморозвиток.