м.Кривий Ріг

вул.Срегія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(0564)36-82-67

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 року №2145-VІІІ набрав чинності з 28.09.2017 року

Стаття 19. Освіта осіб з особливими освітніми потребами.

Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами, у тому числі шляхом створення належного фінансового, кадрового, матеріально-технічного забезпечення та забезпечення розумного пристосування, що враховує індивідуальні потреби таких осіб, визначені в індивідуальній програмі розвитку.

Для навчання  осіб з особливими освітніми потребами застосовуються види та форми здобуття освіти, що враховують їхні потреби та індивідуальні можливості.

Органи державної влади, органи місцевого самоврядування та заклади освіти створюють умови для здобуття освіти особами з особливими освітніми потребами шляхом забезпечення розумного пристосування та універсального дизайну.

Заклад збудовано за типовим проектом у 1967 році. Відповідно до типових планів у закладі не було передбачено зручностей для вільного пересування людей з обмеженими можливостями.

На сьогоднішній день у закладі в наявності тимчасовий переносний пандус для підняття інвалідних візків на перший поверх закладу. Встановлено кнопку виклику чергових на фасаді школи та розміщено відповідні знаки.