«Мандруючи Європою»

Студія «45 PRODUCTION»

Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 в рамках конкурсу віртуальних екскурсійних відеомаршрутів «Мандруючи Європою» запрошує в захоплюючу подорож країнами Європейського Союзу

Вітаємо з Днем матері!

Милі, ніжні, найкращі мами Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 – вітаємо з Днем матері!

Мама – перше й найважливіше слово!

Це - ангел-охоронець! Це - всесвіт!

День матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину. Хочеться побажати вам, наші чудові матусі, душевного спокою, успіху, супутнього всьому, прекрасного здоров'я, щастя, що переливається через край!

Приймайте щірі вітання від ваших любих діточок!

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

Війна – жахливе слово, яке забирало людські життя, руйнувало долі людей та позбавляло їх щасливого майбутнього. Багато людей полягло заради майбутнього нашого народу. Майже кожен українець колись бачив або навіть тримав у руках стару фотокартку свого діда чи прадіда, який був пов’язаний з подіями того часу.

В родинах учнів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 також є такі герої.

Створюючи інформаційні постери, здобувачі освіти 7-А класу Камінська Анна, Бойко Єва та 7-Б класу Грибок Єгор вшанували пам’ять своїх рідних-героїв та долучилися до дослідницько-пошукового проєкту «НІКОЛИ ЗНОВУ: ЗГАДАЄМО РІДНИХ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ДРУГУ СВІТОВУ» до Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги у Другій світовій війні (1939-1945 роки)

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

1

Важлива інформація!

«День пам’яті та примирення»

Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих мільйонів людей, чиє життя було обірвано, усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через Другуї світову війну.

Героїзм та жертовність у Другій світовій війні нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути.

07.05.2021, в "День пам’яті та примирення", ми, здобувачі освіти КЗШ №45, під час Єдиної виховної години вшанували подвиг нашого народу, який зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом. Його мужність, відвага і хоробрість ніколи не будуть забуті