м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

ПЕРЕМОЖЕМО СМІТТЯ РАЗОМ

22 квітня – Всесвітній день матері - Землі. Планета Земля – наш дім, прекрасний і неповторний. Ой, щось сталося високо у небі! А що саме Ви побачите у мультфільмі «Занедужала Земля…» (в рамках міської акції "Тиждень Землі")

Зараз саме час замислитися над цінністю життя на Землі! Це час стати Еко_Lогічно свідомим мешканцем нашої планети! В рамках міської акції "Тиждень Землі" пропонуємо пройти цікаву вікторину

Усміхнімось, друзі, квітам, травам, деревам і людям. І нехай в усьому світі краси й добра прибуде. В рамках міської акції "Тиждень Землі" пропонуємо переглянути казку «Бережімо землю»

Всі ми зобов’язані своїм життям планеті – прекрасній і єдиній Землі-матері. Зеленої від лісів, синьої від океанів, жовтої від пісків. Наша планета – найбільша таємниця і диво. Вона зберігає в собі найпотаємніші загадки від зародження життя до прийдешніх доль людства. В рамках міської акції "Тиждень Землі" пропонуємо до Вашої уваги квест "Збережемо нашу планету"

Долучатися до праці - це добре! В рамках міської акції «Тиждень Землі» вчителі, медсестра, бібліотекар, психолог і здобувачі освіти нашого закладу прибирали сміття на території колишнього ставку, який межує з парком "Тернівський".Сміття (сухий очерет, суха трава, гілля, різновид скла) носили в дві купи.

Бережіть природу люди, Не винищуйте ліси. 🌳 Бо усе навколо чудо, Повне дивної краси. В рамках міської акції «Тиждень Землі» пропонуємо переглянути мультфільм «Охорона природи», який навчає і виховує !🔎