м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

До уваги педагогів та батьків! 16 квітня відзначається День обізнаності про стрес. Стрес є невідʼємною частиною нашого життя, а тому важливо знати, як підтримати себе та дітей у стресових ситуаціях та працювати над розвитком стресостійкості. Ознайомтесь з актуальними інформаційними матеріалами з цього питання.

Тиждень психології в нашій гімназійній родині розпочато! Військові часи змушують нас потурбуватися і покращити наше ментальне здоров'я, як здобувачів освіти, так і всіх її учасників. Сьогодні учасники освітнього процесу 7-х класів дізналися, як розвантажити себе завдяки арт - техніці "Нейрографіка", а також завдяки вправі ,,Кола довіри", діти з'ясували для себе, до кого вони можуть звернутися у важкі хвилини їхнього життя!

Продовжується тиждень психології в нашій гімназії попри безліч тривог. Сьогодні здобувачам освіти було запропоновано виконати вправу "Що приносить щастя", дітям треба було поринути в свої подумки та поміркувати, над питанням, що робить кожного з них щасливим, вони згадували та прописували в проміннях сонечка речі, які їх надихають і допомагають їм мріяти.

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ От і завершився наш тиждень психології, тиждень розваг та емоційного розвантаження. Сьогодні здобувачі освіти молодшої ланки нашої гімназії за допомогою руханки ,, ТИ ЯК?" відганяли від себе всі страхи та літали немов птахи!