м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

Літній майданчик "Сузір'я друзів" на базі Криворізької гімназії №45 продовжує свою роботу!

4.06.02024р. День 2. .Літній майданчик "Сузір'я друзів" на базі Криворізької гімназії №45 продовжує свою роботу!

Сьогодні наш день пройшов під гаслом "Відпочинок влітку повинен бути безпечним та з користю для ментального здоров'я". Протягом дня діти мали змогу взяти участь у різноманітних активностях: Ранкова зарядка, яка заряджала енергією та гарним настроєм на весь день. Інтерактивна гра "Патрульні Перегони: Забезпечення Безпеки на літньому майданчику", де діти дізналися про важливі правила безпеки та мали змогу закріпити свої знання у веселій формі. Перекус та відпочинок на свіжому повітрі, який дозволив учасникам відновити сили та насолодитися літнім сонечком. Психологічний тренінг "Мандруючі Хмаринки: Релаксація та Медитація", спрямований на збереження ментального здоров'я та навчання технікам релаксації. Арт-терапія "Розфарбовуй життя: Терапевтичне малювання на природі", яка дала можливість дітям висловити свої емоції через творчість. Також сьогодні ми вшанували пам'ять дітей, загиблих унаслідок російської агресії, до Міжнародного дня дітей – безневинних жертв агресії, який засновано Генеральною Асамблеєю ООН і відзначається щороку 4 червня. Криворізька гімназія №45 приєдналася до відзначення цієї дати, розвішуючи дзвіночки, що символізують голоси вбитих маленьких українців.

День третій. "День Руху та Розуму" на літньому майданчику "Сузір'я друзів"

5 червня на нашому майданчику відбулися захоплюючі та корисні події, які зробили день незабутнім! 🌞 Ранкова зарядка: наші маленькі енерджайзери розпочали день з активних вправ, зарядившись позитивною енергією на весь день. 🔍 Квест "Психологічний калейдоскоп": учасники занурилися у світ психологічних загадок та цікавих завдань, відкриваючи для себе нові сторони самопізнання та взаємодії. 🍏 Перекус / відпочинок на свіжому повітрі: після активних завдань діти мали змогу перепочити та поновити сили під час смачного перекусу на свіжому повітрі. 🕵️ Гра "Математичний детектив": наші маленькі детективи вирішували різні математичні загадки, розкриваючи таємниці та розвиваючи свої логічні навички. 🏃 Веселі спортивні естафети: завершили день активними іграми, де кожен мав змогу проявити свою спритність та командний дух. День видався дуже насиченим та продуктивним, сповненим нових вражень і корисних знань. Дякуємо всім учасникам за чудовий настрій та активну участь!

День четвертий. День Літературних та Спортивних пригод (разом із ЦТКЕУМ «Меридіан» )

6 червня 2024р. на нашому літньому майданчику "Сузір'я друзів" відбувся неймовірний день під назвою "День Літературних та Спортивних пригод"!! Наші пригоди розпочалися з бадьорої ранкової зарядки, яка наповнила нас енергією на весь день. Діти активно розминалися та заряджалися позитивом. Далі нас чекав захоплюючий Квест "Пошук літературних скарбів". Маленькі дослідники з ентузіазмом вирушили в пошуки захованих книжкових скарбів, розгадуючи загадки та відкриваючи таємниці літературного світу. Разом із командою з ЦТКЕУМ «Меридіан» ми провели спортивну гру "Ми сміливі, спритні і кмітливі". Діти демонстрували свою вправність, швидкість і кмітливість у різних змаганнях, зміцнюючи командний дух і весело проводячи час. Після активних розваг ми насолоджувалися відпочинком на свіжому повітрі, обмінюючись враженнями та емоціями від пройдених випробувань. Завершився наш чудовий день Книжковою дискотекою: Рухаймося під ритмами літературних персонажів. Діти танцювали під музику, натхненну улюбленими книжками та їх героями, занурюючись у чарівний світ літератури. Цей день подарував нам безліч позитивних емоцій, нових знань та незабутніх вражень. Дякуємо всім, хто приєднався до нас у цей казковий літературно-спортивний день!

7 червня 2024р. День п'ятий. Найкорисніший день на літньому майданчику "Сузір'я друзів" КГ №45 КМР

7 червня на нашому літньому майданчику "Сузір'я друзів" був насичений корисними подіями, які зробили його дуже інформативним та наповненим яскравими емоціями! Ранок розпочався з бадьорої зарядки, яка заряджала енергією на весь день. Далі діти занурилися в захопливий квест "Овочевий перегін", де дізналися багато цікавого про овочі. Після активних ігор, настав час для майстер-класу "Корисні страви". Наші маленькі кухарі із задоволенням готували та смакували корисні страви, відкриваючи для себе нові рецепти здорового харчування. На свіжому повітрі відпочивали та перекушували, відновлюючи сили для наступних активностей. Літературно-ігрова програма "Читалки. Думалки. Гадалки" занурила дітей у світ книжок та загадок, допомагаючи розвивати уяву та критичне мислення. Завершився наш день спортивними іграми "В здоровому тілі - здоровий дух!", де діти разом із вчителями показали свою спритність, силу та командний дух. Цей день був дійсно насиченим і продуктивним. До зустрічі наступного тижня, де на вас чекатимуть нові пригоди та цікаві активності!