Я ЛЮБЛЮ СВОЮ ПЛАНЕТУ
З кожним новим днем все темнішає небо – це димлять заводи. Старіють і вмирають ліси, тому заражені грунти. І давно пройшли часи, коли з річки можна було пити.
В рамках міської акції «Тиждень Землі» ми провели ПЕРФОМЕНС "Я люблю свою планету"







