📢 Тиждень психології: разом проти насильства!
Безпечний освітній простір та психологічне благополуччя кожного учасника освітнього процесу — пріоритет для нашої гімназії. Саме тому в межах Всеукраїнського тижня психології для педагогічних працівників було проведено надзвичайно важливий та актуальний тренінг на тему "Протидія насильству".
Спільно із нашими партнерами — командою Благодійного фонду «Слов’янське серце», ми занурилися у глибоке та системне опрацювання цієї складної теми.
🧠 Наші педагоги актуалізували знання про види насильства (фізичне, психологічне, економічне, сексуальне) за допомогою інтерактивної роботи з фліпчартом та й відпрацювали практичні алгоритми дій у складних ситуаціях.
🔍 Особливу увагу спікери з БФ "Слов’янське серце" приділили розпізнаванню ознак різних форм насильства у дитини (фізичних, емоційних, соціальних) та важливості своєчасного реагування.
🎓 За допомогою метафоричних асоціативних карт учасники тренінгу вчилися аналізувати власні емоції та стани, а також знаходити внутрішні ресурси для підтримки себе та учнів.
📖 На завершення кожен учасник отримав корисні інформаційні матеріали: "Конвенцію ООН про права дитини", буклети "3 кроки до позитивного батьківства" та контакти гарячих ліній допомоги від ГО "Save the Children" та БФ "Слов'янське серце".
Дякуємо БФ «Слов’янське серце» за змістовну та емоційно насичену зустріч. Знання, отримані сьогодні, допоможуть нам зробити нашу гімназію ще безпечнішим та дружнішим місцем для кожного!
'янськеСерце










