Щиро вітаємо учнів Криворізької гімназії № 45 із участю у районному патріотичному квесті «Туристичними стежками рідного міста» (до 251 річниці Кривого Рогу)!
Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам за ваші палкі серця та любов до рідного міста.
Бажаємо всім учасникам квесту невичерпної енергії, творчого натхнення, нових яскравих перемог та мирного неба над Україною!










