🔔 ПЕРШОКЛАСНІ КАНІКУЛИ: ЯК 1-А КЛАС ЗУСТРІВ ЛІТО! ☀️👧👦
Перший навчальний рік позаду! Учні 1-А класу разом зі своїм класним керівником Цукановою Оленою Іванівною поставили яскраву крапку та влаштували собі справжнє свято емоцій.
Наші першачки встигли все: і підсумки року підбити, і розважитися на повну!
* Найдрайвовішою частиною фіналу стала подорож на природу! Діти познайомилися з благородними конями, спробували себе в ролі справжніх наїзників. Радості та щирим усмішкам не було меж!❤️
Попереду — три місяці сонця, ігор, драйву та відпочинку. Бажаємо нашому 1-А класу безпечного, мирного та найкрутішого літа! Набирайтеся сил перед новими шкільними пригодами! 🚀🏄♂️










