м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

«ЯСКРАВА АНТАРТИКА»

Вітаємо юних науковців, здобувачів освіти 4-Б класу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №45 та вчителя початкових класів Пікуліну ТетянуЛеонідівну, з перемогою у Всеукраїнському інтернет – конкурсі «Яскрава Антарктика», який присвячено українській науковій станції в Антарктиці. Вони отримали не тільки сертифікати, а й подарунок – запрошення на онлайн-зустріч із полярником, керівником ХXVIII української антарктичної експедиції Сергієм Глотовим, пряме включення зі станції «Академік Вернадський» 19.01.2024р.
Це неймовірне спілкування! Дві години пролетіли , як одна мить! Дивовижна подорож до Антарктики! Мандрували крижаним континентом, ставили запитання й отримували цікаві відповіді, дізналися багато нового про історію та особливості роботи на станції «Академік Вернадський» , про дослідження українських науковців і їхній внесок у світову науку, географію. Дуже приємно було дізнатися, що до складу команди, яка здійснює життєзабезпечення експедиції, входить дизеліст Сергій Попрієнко з Кривого Рогу.
Щиро дякуємо Сергію Глотову і всій команді українських полярників за отримані нові знання, неймовірне спілкування, знайомство!