м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

Знає кожна людина: І доросла, і дитина, Що єдина Україна - Волелюбна, сильна, гідна! Велике місто чи мале село, Де б воно в нас не було, Разом - неподільна це країна! Єдність – її міць і сила. День єднання вперше був запроваджений в Україні у 2022 році відповідно до указу президента Володимира Зеленського. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги! І до цього дня рій «Січ» об’єднав гімназійну родину і заспівали гімн України.

ДО ДНЯ ЄДНАННЯ 16 ЛЮТОГО🤝🇺🇦 На небі У полі На суші На морі Вдома На роботі У школі Зі зброєю Та без зброї МИ - ЄДИНІ! 🤝Лідерами та наставниками РАЙОННА СПІЛКА ДИТЯЧИХ ОБ'ЄДНАНЬ "ТЕРНОЦВІТ" ініційований флешмоб "МИ - ЄДИНІ". 🙏Дякую дитячо-юнацьким громадським об’єднанням "РЕП"(КЛ 77), "КРОК"(КГ45), "ТЕМП" (КГ40), "Співдружність" (КГ 78), "СВІТ"(ліцей "Джерело") , "РОСТ"(КГ 117) "ДИВО"(КЗШ 61), "Дивосвіт"(КГ 37), "ПульсТОП#48"(КГ48), "СТЕП"(КТЛ), що долучились до створення такого особливого і надихаючого відео-флешмобу. 🙏Лідерам, та особисто педагогу-організатору ДЮГО "ДИВО" (КЗШ 61) Руслана Шевченко , за співтворчість та за талант докладений до створення відео. 🇺🇦Невтомно дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість творити і розвиватись у Рідній Країні 🇺🇦 🎬Відео на YouTube 👇 https://youtu.be/U9K4FZhsZHk?feature=shared

ДЕНЬ ЄДНАННЯ 16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. Єдина виховна година: "Єдина, Незламна, Могутня Україна"

РАЗОМ МИ НЕПЕРЕМОЖНІ! 16 лютого в Україні відзначається День єднання. Це зовсім молоде свято, яке згуртовує українців та показує, що ми – єдиний народ. Саме цього дня завідувач бібліотеки Шаламова В.В. зі здобувачами освіти 6-Б класу (класний керівник Нікандрова Д.В.) долучилась до урочистих заходів з нагоди консолідації українського суспільства. Діти розмірковуючи - довели, що історичні випробування, які постали перед українцями, вимагають монолітної єдності. А разом ми непереможні!