вул.Сeргія Колачевського 170в

(068)-929-85-63

Мово рідна,слово рідне... "Мово рідна, слово рідне ",-такими словами почалася зустріч здобувачів освіти КГ 45 і криворізької поетеси Л.Бризгаліної.Діти читали вірші про мову, розповідали гуморески, легенди, брали участь у вікторині. Талановита майстриня слова читала свої вірші, спілкувалася з молодим поколінням рідною українською, закликала любити і берегти Божий дар- рідну мову.

Відчуй смак рідної мови! Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ. Вірш від Ківішева Тимофія, 2 Б

РІДНА МОВА МОЯ... До Дня рідної мови здобувачі освіти 5- Б класу( класний керівник Завальнюк І.В.) провели Мовний квіз. Цікаві і пізнавальні завдання, анаграми, гра "Так чи "Ні,українські казки- все це дало змогу проявити себе знавцем рідної мови і весело провести час.

Кожна людина має право розмовляти і мислити рідною мовою. Кожна країна має право на державну мову. Наш народ не одне століття боровся за рідну мову, за те, щоб сьогодні вона стала державною. Рій «Січ» вирішив розповісти Вам про «5 цікавих фактів про українську мову»а