м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

Здобувачі освіти КГ№45 долучились до участі у міському фоточеленджу «#КорисніСімейніЗвички»

Cпорт сприяє фізичному й розумовому розвитку. Діти зазвичай люблять займатися спортом, і завдання батьків – використовувати цей інтерес із користю. Спорт може мати важливу роль у розвитку дитини, тому не варто легковажити цим. Батьки завжди прагнуть прищепити дитині правильні цінності, виховати в ній командний дух. Спорт – один із найкращих помічників у цьому. Здобувачі освіти нашої гімназії долучились до участі у міського фоточеленджу «#КорисніСімейніЗвички» і тема цього дня - це " Заняття спортом разом".

В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Здобувачі освіти нашої гімназії долучились до участі у міського фоточеленджу «#КорисніСімейніЗвички» і тема цього дня - це " Спільне дбання про домашніх тварин ".

Історія свят може бути однакова, а традиції різні.В українців є багато найулюбленіших свят. Здобувачі освіти нашої гімназії долучились до участі у міського фоточеленджу «#КорисніСімейніЗвички» і тема цього дня - це "Сімейні унікальні традиції". А як вони виглядають ми поділимось у своєму відео

Спільні вихідні-цнее дуже важливо для кожної сім'ї. Здобувачі освіти нашої гімназії долучились до участі у міського фоточеленджу «#КорисніСімейніЗвички» і тема цього дня - це "Спільні вихідні активності: подорожі, прогулянки, відвідування музеїв або парків""

Звички в сім'ї грають важливу роль у створенні затишного, здорового та щасливого оточення. Здобувачі освіти нашої гімназії долучились до участі у міського фоточеленджу «#КорисніСімейніЗвички»і тема цього дня - це "Спільні приготування їжі"