м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

Дорогі колеги, шановні батьки та найкращі здобувачі освіти!

Дорогі наші випускники 2024 року! 31.05.2024 року був особливий день, день, коли пролунав для вас останній дзвоник у рідних стінах нашої гімназії. Це незабутній момент, який підсумовує роки вашого наполегливого навчання, здобутих знань та безлічі приємних спогадів. Разом ми пройшли довгий шлях: від першої шкільної парти до дня, коли ви стоїте на порозі нового етапу вашого життя. Ми пишаємося вашими досягненнями, вашою наполегливістю та цілеспрямованістю. Ви - наша гордість і наше майбутнє. Ви виконали свій останній вальс у стінах рідної гімназії. Цей танець символізує прощання з дитинством та початок нової, дорослої сторінки вашого життя. Нехай цей вальс запам’ятається вам назавжди, як символ завершення одного етапу і початку нового. Бажаємо вам впевненості у своїх силах, нових перемог і досягнень, незабутніх пригод і здійснення всіх мрій. Нехай кожен ваш крок буде впевненим, а шлях - світлим і сповненим можливостей. Пам'ятайте, що наші двері завжди відкриті для вас, і ми раді бачити вас у рідних стінах. В добру путь, Випускники 9-х класів 2024 року!!!

Сьогодні завершується навчальний рік, рік, який був для нас усіх непростим. Воєнний стан в Україні вимагає від нас не лише мужності та витривалості, а й спільної підтримки та єдності. Попри всі виклики, ми змогли разом пройти цей шлях, наповнений труднощами та новими випробуваннями. Дорогі колеги, ваша самовідданість, професіоналізм та непохитна віра у наших дітей є справжнім прикладом. Дякуємо вам за невтомну працю, за кожен урок, проведений в умовах, що постійно змінюються, та за вашу підтримку! Шановні батьки, ваша турбота, терпіння та любов допомогли нашим дітям досягти нових вершин, навіть у найскладніші часи. Ви є надійною опорою для своїх дітей і справжніми партнерами для нас, педагогів. Щиро вдячні вам за це. Любі здобувачі освіти, ви є нашою надією та майбутнім нашої країни. Ваша наполегливість, здатність до навчання і прагнення до знань заслуговують на найвищу похвалу. Пам’ятайте, що кожен ваш крок, кожна ваша перемога – це маленький, але дуже важливий внесок у наше спільне майбутнє. Закінчення навчального року – це не лише підбиття підсумків, а й новий старт, нові можливості та нові цілі. Ми віримо, що наступний рік принесе нам більше спокою та стабільності, і разом ми зможемо досягти ще більших висот. Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, які у ці хвилини боронять нашу Країну, за тишу та спокій у наших домівках. Шана вам і повага! Низький уклін усім героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. Бажаємо вам мирного неба, міцного здоров’я та незламного духу. Нехай літо принесе вам відпочинок, радість та нові сили для майбутніх звершень! З повагою та найкращими побажаннями, адміністрація Криворізької гімназії №45

"Мрії на Старті" Останній дзвоник для учнів 4-х класів.

Сьогоднішній Останній дзвоник пролунав для наших учнів, які закінчують початкову школу і переходять в старшу Надзвичайно особливий день для всіх нас — день, коли останній дзвоник пролунав для наших наймолодших випускників! Закінчення початкової школи — це перший важливий крок на великому шляху до знань, і ми пишаємося кожним із вас за ваші старання, успіхи та наполегливість. Чотири роки ви відкривали для себе світ науки, дружби та творчості. Разом з вашими вчителями та батьками ви подолали перші труднощі, навчилися бути відповідальними та дружніми. Кожен з вас — маленький герой, який сміливо йде вперед, відкриваючи нові горизонти.

Останній дзвоник із солодким присмаком знань!

Цьогорічний останній дзвоник учні 3-А та 3-Б класів, вирішили відзначити по-особливому і відвідали незабутню профорієнтаційну екскурсію з виготовлення бельгійських вафель! 🧇✨ Під час екскурсії діти не лише виготовляли вафлі, а й провили інтерактивні ігри, цікаві конкурси та насолоджувалися чудовою компанією. Поринули у чарівний світ кулінарії, де кожен зміг дізнатися про секрети приготування справжніх бельгійських вафель та самостійно створити цей кулінарний шедевр. Ця екскурсія — не просто смачне свято, а й чудова нагода для наших учнів відкрити для себе нові горизонти та дізнатися більше про цікаві професії.

Останній дзвоник зі спортивним запалом!

Цьогорічний останній дзвоник учні 8-А та 8-Б класів відзначили надзвичайно енергійно та активно — у форматі захоплюючих спортивних ігор! 🏃‍♂️🏃‍♀️✨ Свято восьмикласників було наповнене: 🏆 Веселими естафетами 🥇 Конкурсами з призами для найактивніших учасників 🏀 Міні-турнір з баскетболу 🧗‍♀️ Захоплюючі командні ігри 🎯 Влучні кидки та інші спортивні виклики Учні продемонстрували свої навички, силу та командний дух.