м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

День Дружби в "Сузір'ї друзів"

10 червня після вихідних ми знову зібралися разом на нашому літньому майданчику "Сузір'я друзів", щоб зануритися у нові пригоди та захоплюючі події! Сьогодні ми мандрували країною Дружби, і наш девіз: "Разом ми сильніші, разом ми щасливіші!" За традицією день розпочався бадьорою ранковою зарядкою, яка подарувала дітям енергію на весь день. Першою цікавою подією стали "Веселі Старти" під назвою "Рейс до дружби" у рамках Всеукраїнського масового заходу «Рух – це здорово» присвячений Міжнародному Дню захисту дітей, з метою залучення до рухової активності та популяризації здорового способу життя. Діти змагалися у різноманітних веселих естафетах, де кожен зміг продемонструвати свою спритність та командний дух. Наступною на черзі була гра «Добре тому жити, хто вміє дружити», де наші маленькі учасники вчилися цінувати справжню дружбу та допомагати один одному у різних ситуаціях. Особливою родзинкою дня стала Тімбілдінг-гра "Острів співробітництва". Це була захоплююча пригода, яка навчила дітей мистецтву спілкування та пошуку нових друзів. На "Острові співробітництва" вони виконували завдання, які допомогли їм краще зрозуміти важливість співпраці та взаємодії. Після активних заходів діти відпочивали на свіжому повітрі, насолоджуючись перекусом та спілкуванням.
2024р.

День розваг та яскравих ігор на літньому майданчику "Сузір'я друзів"

Сьогодні наш літній майданчик "Сузір'я друзів" був наповнений радістю, захопленням та неймовірними пригодами! Діти провели незабутній день, беручи участь у різноманітних інтерактивних та розважальних заходах. 🌟 "ABC Scavenger Hunt" (Пошук скарбів ABC) 🌟 Маленькі дослідники вирушили на пошуки скарбів, вивчаючи англійський алфавіт. Кожна буква ховала за собою загадку чи завдання, які допомагали розвивати мовні навички та логічне мислення. Діти із задоволенням шукали підказки та знаходили приховані скарби! 💻 Техно-ігри: Відкрий для себе цифровий світ 💻 Наші юні технолюбителі мали змогу зануритися у захопливий світ інформатики та цифрових технологій, брали участь у цікавих техно-змаганнях. Це було справжнє відкриття цифрового світу! 🎈 Парашутна веселка з кульками 🎈 Одним із найяскравіших моментів дня стала гра з парашутом та кульками. Діти разом тримали великий парашут, під яким літали яскраві кульки, створюючи справжню веселку з радості та сміху. Ця гра не лише розважала, але й допомагала розвивати командну роботу та координацію. Наш день розваг та яскравих ігор на майданчику "Сузір'я друзів" пройшов весело та насичено. Діти отримали безліч позитивних емоцій, нових знань та вражень.

День творчості та спорту в творчому тандемі з ЦПО "Терни" на літньому майданчику "Сузір'я друзів"

Сьогодні на літньому майданчику "Сузір'я друзів" відбулися захоплюючі та творчі заходи, які принесли багато радості та натхнення нашим дітям! Першим заходом були Змагання з міні-футболу. Наші юні спортсмени продемонстрували свої навички та командний дух, змагаючись за першість у дружніх матчах. Це було справжнє свято спорту та здорового способу життя! Центр позашкільної освіти «Терни» організував майстер-класи з виготовлення літачків, оберегів на руку та квілінгу. Діти з захопленням створювали власні шедеври, розвиваючи свої творчі здібності та креативність. Кожен зміг зробити щось особливе та забрати з собою маленький сувенір на згадку. Закінчився день заходом "Чарівні крейдові історії", де наші маленькі художники малювали свої фантазії на асфальті. Барвисті малюнки перетворили наш майданчик на справжню картинну галерею під відкритим небом. Діти проявили свою уяву та таланти, створюючи неймовірні крейдові шедеври. Цей день був наповнений позитивними емоціями, творчістю та спортивним запалом!