м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

ПравоНаЖиття

Толерантність — це не просто риса характеру, а важливий елемент культури людства. Вона допомагає створити світ, де кожен може бути собою, почуватися прийнятим і зрозумілим. Практикуючи толерантність, ми робимо наш світ справедливішим, теплішим і дружнішим.25 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» учасники освітнього процесу долучились до “Кольорових тижнів толерантності”. П’ятниця (29/11): ДЕНЬ РАДОСТІ. Колір дня –помаранчевий або шафрановий, означає, прагнення до досягнення й самоствердження, колір енергії й сили, знімає напругу у конфліктах

Що таке СНІД
Потрапляючи до організму людини, вірус імунодефіциту розвивається в декілька етапів. Спочатку він активно розмножується, а приблизно через 28 днів починається вироблення антитіл. До кінця третього місяця їх стає достатньо для підтвердження інфекції за допомогою тесту. Цей час називають «періодом вікна», і він особливо небезпечний для оточення: людина ще не знає, що інфікована, але вже може передавати вірус іншим.
На наступних етапах інфекція «заспокоюється» й переходить у латентну фазу, яка може тривати до 7–12 років, а може заявити про себе й через 4 місяці. Увесь цей час кількість Т-лімфоцитів активно зменшується.
СНІД — це остання фаза розвитку ВІЛ-інфекції. Слово розшифровується, як синдром набутого імунодефіциту. Це означає, що імунна система людини практично втратила будь-яку здатність опиратися захворюванням. Захисні клітини більше не виробляються, а їхній запас критично знижується. В результаті навіть легка інфекція може стати для людини критичною.
В рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» пропонуємо переглянути ролик “Що таке ВІЛ та як передається”
Толерантне ставлення до всього
Збереже, врятує і спасе,
Допоможе вгледіть перемогу,
Допоможе витримати все.
Будь завжди нестримним вільнодумцем,
Свої мрії пензлем намалюй.
Освіти життя яскравим сонцем,
Толерантний Всесвіт подаруй!
Такими словами розпочався калейдоскоп “Толерантність – запорука людяності” в Криворізькій гімназії ✓45 КМР (в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття») . Здобувачі освіти 8-А і 9-А класів сформували правильне уявлення про толерантну поведінку і впевнилися, що добро слід починати із себе.
Вчитель: Назарова Лариса Юріївна

Толерантність — це не просто риса характеру, а важливий елемент культури людства. Вона допомагає створити світ, де кожен може бути собою, почуватися прийнятим і зрозумілим. Практикуючи толерантність, ми робимо наш світ справедливішим, теплішим і дружнішим.25 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» учасники освітнього процесу долучились до “Кольорових тижнів толерантності”. Понеділок (25/11): ДЕНЬ ВІДКРИТОСТІ І ТАКТОВНОСТІ. Колір дня – зелений, означає ніжність, оздоровлення, безконфліктність, комфорт.

 

Толерантність – це повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності. В рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» учасники освітнього процесу 6 Б долучились до уроку-квесту «Стежкою толерантності»

 

 

20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини. Свято спрямоване на зміцнення міжнародної єдності задля покращення добробуту дітей та підлітків. В рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» учасники освітнього процесу долучились до акції «Час посміхнутися»

Толерантність — це не просто риса характеру, а важливий елемент культури людства. Вона допомагає створити світ, де кожен може бути собою, почуватися прийнятим і зрозумілим. Практикуючи толерантність, ми робимо наш світ справедливішим, теплішим і дружнішим.20 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» учасники освітнього процесу долучились до “Кольорових тижнів толерантності”. Середа(20/11): ДЕНЬ ПОСМІШКИ І ГАРНОГО НАСТРОЮ
Колір дня – жовтий, який означає позитив, оптимізм, сприяє появі позитивних емоції, віру в щасливе майбутнє.

Толерантна людина вміє не лише висловлювати власну думку, але й слухати інших без осуду чи упередження.19 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» у 1 Б створили футболку толерантності «Ми РІЗНІ, але РІВНІ»

 

Толерантність допомагає розуміти, що кожна людина має право на свою думку та вибір. Вона також сприяє співчуттю до тих, хто може відчувати себе інакшим або менш захищеним у суспільстві. 18 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» учасники освітнього процесу долучились до “Кольорових тижнів толерантності”.Вівторок(19/11): ДЕНЬ ВВІЧЛИВОСТІ
Колір дня- червоний, збуджує психіку людини, пробуджує в неї
бажання діяти і просто піднімає настрій
 
Толерантність сприяє тому, щоб усі члени суспільства почувалися рівними й захищеними, незалежно від їхнього походження, віри чи переконань. В рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» пропонуємо переглянути мультфільм “Каструлька Анатоля”. Головний герой мультфільму – хлопчик на імʼя Анатоль. Він зовсім несхожий на однолітків, і ця разюча відмінність полягає в червоній каструльці, що міцно привʼязана ниткою того ж кольору до руки хлопчика. Цей атрибут, що незмінно супроводжує всюди нашого героя, приковує погляди перехожих і викликає глузування.
Не дивно, що дивний хлопчина дуже самотній.
Замість друзів його всюди супроводжує зграя бродячих собак, яких приваблює гуркіт посудини, що волочиться по тротуарах. Випадкові перехожі лякаються цього звуку і посилають слідом за Анатолем прокляття. Божевільний хлопчик не знає радості і не вміє веселитися, як його однолітки.
Батьки його однокласників забороняють своїм дітям спілкуватися з дивакуватим хлопчиськом. Та й самі хлопці намагаються обминати його. А згодом за ним і зовсім закріплюється репутація безумця, що робить хлопця ще нещаснішим.
3 того часу він не прагне заводити знайомства і намагається від усіх відгородитися. Цю нещасну дитину не зустріти на спортивному майданчику, ковзанці чи дворі. Він живе у своєму особливому світі та нікого в нього не пускає. Але якось все змінюється, в житті хлопчика зʼявляється справжній
друг..
 
На жаль, у байдужому та не дуже толерантному світі складно бути іншим. Зовсім не важливо, чим дитина або дорослий відрізняється, але «більшість» здатна перетворити особливість у недолік так переконливо, що в це може повірити дитина.Пам”ятаймо, така каструлька є в кожного з нас, тільки в когось вона завелика, а в когось замала, у когось вона помаранчевого кольору, а в когось – кольору маджента, хтось її приховує, а хтось – ні.
 
Толерантність допомагає розуміти, що кожна людина має право на свою думку та вибір. Вона також сприяє співчуттю до тих, хто може відчувати себе інакшим або менш захищеним у суспільстві. 18 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» учасники освітнього процесу долучились до “Кольорових тижнів толерантності”.Понеділок (18/11): День взаєморозуміння та доброти
Колір дня – синій чи блакитний, оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і руйнівні емоції

Толерантність сприяє тому, щоб усі члени суспільства почувалися рівними й захищеними, незалежно від їхнього походження, віри чи переконань. В рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» пропонуємо переглянути мультфільм “Про толерантність”

У суспільстві, де люди поважають одне одного, виникає менше конфліктів. Толерантність створює основу для співпраці, діалогу та порозуміння.
До Вашої уваги інформаційний вісник «Що таке толерантність»
Толерантність — це здатність людини приймати і розуміти інших людей такими, якими вони є. Це означає поважати різні погляди, релігії, культури, звичаї, спосіб життя та думки, навіть якщо вони відрізняються від наших. Толерантність — це фундамент гармонійного співіснування в сучасному суспільстві.
15 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» учасники освітнього процесу 9 класів долучилися до тестування «Який ти друг?»яке показало, що вони здатні піти друзям назустріч, зрозуміти і допомогти, але спочатку подумають, чи варто, чи корисно і розумно це; пожаліють слабшого, але не стануть потурати тому, хто не старається стати сильним

Толерантність — це не просто риса характеру, а важливий елемент культури людства. Вона допомагає створити світ, де кожен може бути собою, почуватися прийнятим і зрозумілим. Практикуючи толерантність, ми робимо наш світ справедливішим, теплішим і дружнішим.15 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» учасники освітнього процесу долучились до “Кольорових тижнів толерантності”. П’ятниця(15/11): ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ
Колір дня – білий, який означає благородство, чистоту, чесність, відкритість

 

Толерантність — це як ніжна квітка, яка розквітає у наших серцях і робить світ кращим. Уявімо, що кожна пелюстка цієї квітки символізує одну важливу рису, без якої неможливе взаєморозуміння між людьми.Квітка толерантності — це символ того, як важливо бути уважними, доброзичливими й чуйними до інших. Щоб ця квітка розквітала у нашому світі, ми маємо піклуватися про неї щодня. Почнімо з маленьких кроків: поважати одне одного, допомагати тим, хто поруч, і не боятися різноманітності. Разом ми зробимо світ яскравішим і добрішим!
15 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» здобувачі освіти 1 Б долучилися до акції «Створи свою квітку толерантності»
 

Доброта — це як сонячний промінчик, який зігріває нас навіть у похмурий день. Вона робить наше життя кращим і допомагає нам бути щасливими. На сьогоднішньому уроці ми поговоримо про те, як важливо бути добрим, чому добрі справи змінюють світ і як кожен із нас може зробити когось трішки щасливішим. 15 листопада в рамках міської просвітницької промоакції «#ПравоНаЖиття» для здобувачів освіти 1 А був проведений “Урок добра”