ПРИРОДА-ЦЕ НАШ ДІМ
Природа — це наш дім. Вона дає нам повітря, воду, їжу, красу і натхнення. Але, на жаль, люди часто забувають берегти її.
В рамках міської акції «Тиждень Землі», на виховній годині говорили про те:
• Як кожен із нас може допомогти зберегти планету?
• Чому її потрібно берегти?
• Як люди шкодять природі?
Нагально "акцентувалися" на:
• забрудненні повітрі 🚫
• вирубці лісів 🌲
• засміченні водойм 🌊
• зникненні тварин 🐾
!!! Як ми можемо допомогти природі:
• не смітити
• сортувати відходи
• економити воду та електроенергію
• садити рослини
• берегти тварин







