м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170-в

()

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

ПРИРОДА-ЦЕ НАШ ДІМ

Природа — це наш дім. Вона дає нам повітря, воду, їжу, красу і натхнення. Але, на жаль, люди часто забувають берегти її.

В рамках міської акції «Тиждень Землі», на виховній годині говорили про те:

• Як кожен із нас може допомогти зберегти планету?

• Чому її потрібно берегти?

• Як люди шкодять природі?

Нагально "акцентувалися" на:

• забрудненні повітрі 🚫

• вирубці лісів 🌲

• засміченні водойм 🌊

• зникненні тварин 🐾

!!! Як ми можемо допомогти природі:

• не смітити

• сортувати відходи

• економити воду та електроенергію

• садити рослини

• берегти тварин

Останні новини:

💥 🌞 🌈 Педагоги закладу для вихованців літнього майданчика КГ № 45 облаштували “Мотузкове містечко”. Діти із захопленням долали завали (“Павутинка”); проходили уявне болото (“Купини”), тренувалися в рівновазі (“Слеклайн”); намагалися пройти через уявну річку (“Паралелі”, “Ліани”); проявили кмітливість на етапі (“Магічні квадрати”). Вихованці майданчика перевірили свої сили та отримали задоволення від проходження кожної локації “Мотузкового містечка”.

Детальніше >>