м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170-в

()

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

БУДУ Я ПРИРОДІ ДРУГОМ

Наша планета багато потерпає через діяльність людини і має великі екологічні проблеми. 22 квітня вся наша планета святкує День Землі.

В рамках міської акції «Тиждень Землі» ми провели вікторину "Буду я природі другом"

Останні новини:

💥 🌞 🌈 Педагоги закладу для вихованців літнього майданчика КГ № 45 облаштували “Мотузкове містечко”. Діти із захопленням долали завали (“Павутинка”); проходили уявне болото (“Купини”), тренувалися в рівновазі (“Слеклайн”); намагалися пройти через уявну річку (“Паралелі”, “Ліани”); проявили кмітливість на етапі (“Магічні квадрати”). Вихованці майданчика перевірили свої сили та отримали задоволення від проходження кожної локації “Мотузкового містечка”.

Детальніше >>