Вітаємо всіх книголюбів!
Сьогодні здобувачі освіти 8-х класів брали участь у турнірі «Книголюби- це круто!», присвяченому Всесвітньому дню книги, що відзначається 23 квітня. Це було свято магії слова та безмежної фантазії. Книга — це не просто папір із літерами, це міст у світ знань та вікно, через яке ми пізнаємо життя. Наші команди довели, що читання — це модно, драйвово та інтелектуально!
Конкурси капітанів, розгадування ребусів, анотація улюблених казок, створення колажу пройшли в дружній атмосфері. Діти переконалися, що якою б не була книга (паперовою чи електронною), вона має велике значення в житті кожного










