🕯 26 квітня 2026 року — 40-і роковини Чорнобильської трагедії
Сьогодні ми згадуємо одну з найстрашніших катастроф в історії людства — аварію на Чорнобильській АЕС. Вибух на четвертому енергоблоці забрав життя тисяч людей і завдав непоправної шкоди довкіллю всієї Європи.
Чорнобиль — це не лише трагедія, це також символ героїзму та жертовності тих, хто ціною власного життя захищав світ від радіаційного лиха.
Пам'ятаємо. Шануємо. Несемо у серцях
Лінійка-реквієм "Гірчить Чорнобиля полин"










