Коли слова йдуть від самого серця… ❤️
Поки весна розквітає за вікном, у серцях наших дітей розквітає найніжніша вдячність.
До всіх теплих слів, що звучать сьогодні, з величезною любов'ю приєднуються учні 3-А класу. Вони знають, що мамина усмішка — це найкращий початок дня, а мамині обійми — найнадійніший захист від усіх негараздів.





