«Від серця до серця хай іде доброта» 💛
Саме про добро, щирість і турботу сьогодні говорили учні 3-Б класу разом з Іриною Михайлівною. Діти із задоволенням малювали та створювали яскраву виставку, наповнену теплом дитячих сердець.
Нехай доброта завжди єднає нас!










