У межах Національного тижня безбар’єрності Єлизавета Сергіївна провела у 2-Б класі годину доброти «Світ без бар’єрів».
Учні говорили про добро, дружбу, повагу та переглянули мультфільм, який навчає бути уважними й чуйними до інших 💙💛


Учні говорили про добро, дружбу, повагу та переглянули мультфільм, який навчає бути уважними й чуйними до інших 💙💛







