У 7-А класі Олена Дмитрівна провела заняття з елементами тренінгу «Зрозуміти іншого».
Під час зустрічі учні вчилися слухати й чути, проявляти емпатію, поважати думки та почуття інших. Щирі розмови, цікаві вправи та командна робота допомогли дітям ще раз переконатися: взаєморозуміння починається з доброти та поваги 💙










