У межах Національного тижня безбар’єрності Таміла Миколаївна провела веселу руханку «Разом веселіше». 🤸♀️🎶
Діти із задоволенням виконували активні вправи, заряджалися позитивними емоціями та гарним настроєм. Під час руханки учасники вчилися працювати разом, підтримувати одне одного та відчувати себе частиною дружньої команди. 💙💛
Метою заходу було створення позитивної атмосфери, розвиток командної взаємодії, формування толерантності та залучення дітей до активного і здорового способу життя без бар’єрів.
Разом — веселіше, дружніше та сильніше!








