🐴 ДРАЙВОВИЙ СТАРТ КАНІКУЛ 5-В КЛАСУ! ✨
Хто сказав, що Останній дзвоник — це лише офіційні лінійки? Учні 5-В класу разом із класним керівником Тверденко О.В. вирішили розпочати літо максимально яскраво, активно та незабутньо!
Змінивши офіційний одяг на святкові вишиванки, а потім — на зручний одяг для подорожей, дружна команда вирушила на екскурсію до кінного комплексу! 🌾
Попереду — три місяці тепла, пригод та відпочинку. Бажаємо всім мирного, безпечного та мегапозитивного літа! Зустрінемося у вересні! 💪❤️










