
📜✨ ГОРДІСТЬ НАШОЇ ГІМНАЗІЇ: ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ОЛІМП КГ №45! ✨📜
📜✨ ГОРДІСТЬ НАШОЇ ГІМНАЗІЇ: ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ОЛІМП КГ №45! ✨📜 Навчальний рік завершено, і настав час для найтепліших та найприємніших моментів — визнання наполегливої праці наших

📜✨ ГОРДІСТЬ НАШОЇ ГІМНАЗІЇ: ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ОЛІМП КГ №45! ✨📜 Навчальний рік завершено, і настав час для найтепліших та найприємніших моментів — визнання наполегливої праці наших

🔔💙💛 ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2026: КРІЗЬ ВИКЛИКИ — ДО НОВИХ ОБРІЇВ! Ось і пролунав він — такий довгоочікуваний, трохи сумний і водночас неймовірно радісний Останній дзвоник

Щиро вітаємо учнів Криворізької гімназії № 45 із участю у районному патріотичному квесті «Туристичними стежками рідного міста» (до 251 річниці Кривого Рогу)! Висловлюємо щиру вдячність

У межах Національного тижня безбар’єрності в нашій гімназії відбулося надзвичайне та дуже зворушливе групове заняття, яке організувала та провела вчитель-дефектолог Ляшенко М.В. Головна мета заходу

У межах Національного тижня безбар’єрності Таміла Миколаївна провела веселу руханку «Разом веселіше». 🤸♀️🎶 Діти із задоволенням виконували активні вправи, заряджалися позитивними емоціями та гарним настроєм.

У межах Національного тижня безбар’єрності учні 2-А класу разом з Анною Сергіївною грали у гру «Сонечко добрих слів». ☀️ Діти із захопленням вчилися підтримувати одне

Виховна година з елементами тренінгу на тему «Безбар’єрність: простір рівних можливостей» була проведена для учнів 8-А та 8-Б класів. Під час заходу учні ознайомилися з

🌍 Світ без бар'єрів починається з кожного з нас! Сьогодні у 3-А класі відбувся надзвичайно важливий виховний захід, присвячений Тижню безбар'єрності. 🤝 Разом із дітьми

У межах Національного тижня безбар’єрності Єлизавета Сергіївна провела у 2-Б класі годину доброти «Світ без бар’єрів». Учні говорили про добро, дружбу, повагу та переглянули мультфільм,

У 7-А класі Олена Дмитрівна провела заняття з елементами тренінгу «Зрозуміти іншого». Під час зустрічі учні вчилися слухати й чути, проявляти емпатію, поважати думки та





