м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

2 травня 2024р. Лідерський сторітелінг. Підведення підсумків роботи в проєкті лідерів Міської асоціації дитячих об’єднань закладів освіти міста «PRO молодь» лідерів дитячо-юнацького громадського об’єднання “КРОК” (Криворізька гімназія №45)

https://www.facebook.com/100024959620159/videos/1473866226574715/

05.04.2024 р. об 11:00 на базі КГ №125 для лідерів МАДО в рамках міського лідерського проєкту ” PRO молодь” пройшов захід “Фізична активність: доступно і цікаво для всіх. Рухайся більше” за підтримки міжнародної організації “JuniorS” в рамках проєкту “Д.І.М. – Діти. Ігри.Майбутнє”. Дітям дуже сподобались ігрові хвилинки, рухливі ігри, вікторина, які покращили їхній фізичний та психологічний стан. В кінці заходу всі отримали сертифікати й гарні призи!!

26 березня 2024р. Для лідерів 7-9 класів був проведений “Стартап лідерства”, де поговорили про поняття “стартап”, класифікацію стартапів, впровадження ідей та проєктів, де учасники освітнього процесу пропонують свої власні ініціативи та розвивають навички планування та реалізації. Кожна групка створювала свій стартап: 1-консалтинговий стартап- у сфері здоров’я (ліки від раку);2 – соціальний стартап- безробіття (створення додатку для пошуку роботи; 3- ритейл-стартап – купівля товарів (мобільні додатки для пошуку і купівлі товарів

ЯК ЗНАЙТИ СЕБЕ ТА СВОЮ ПРОФЕСІЮ”
⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️
☝️Саме з такої актуальної теми на базі КПНЗ ЦДЮТ “ТЕРНОЦВІТ” КМР сьогодні відбувся міський профорієнтаційний тренінг від АрселорМіттал Кривий Ріг, в рамках проєкту лідерів Міська асоціація дитячих об’єднань м.Кривий Ріг «PRO молодь» для лідерів РАЙОННА СПІЛКА ДИТЯЧИХ ОБ’ЄДНАНЬ “ТЕРНОЦВІТ” 🤗
👉СЬОГОДНІ ГОВОРИЛИ PRO:
✅Пошук та визначення власних інтересів та захоплень
✅Методики визначення особистості
✅Світ професій : які вони бувають?
✅Профорієнтаційні тести
✅Ресурси/платформи для дослідження професійної орієнтації та кар’єри.
🤝Дякуємо АрселорМіттал Кривий Ріг та особисто тренерці програми «Комунікації» ПАТ АМКР Alina Zhura за цікавий тренінг та корисні знання.
🙏Дякуємо всім українським захисникам та захисницям за можливість творити і розвиватись у Рідній Країні.

 

ЛІДЕРИ ТА ЖИТТЄВИЙ КАПІТАЛ🙌💸
👉Сьогодні лідери районної спілки дитячих об’єднань “Терноцвіт”  долучились до фінансової гри «Життєвий капітал» в рамках реалізації проєкту лідерів Міської асоціації  дитячих об’єднань м. Кривий Ріг закладів освіти міста «PRO молодь» на базі клубу Фінансової грамотності КНУ.
💶«Життєвий капітал» – це найшвидший шлях трансформації свідомості кожного учасника у конкурентоспроможні знання, що спонукають до активності, дії та формують лідерський підхід до життя.
☝️Час, досвід, оточення, гроші – це все є життєвий капітал, тому так привабливо звучить для молоді сьогодні мета цієї гри – формування фінансової культури, розуміння цінності створення особистого та сімейного капіталу як фундаменту свободи людини.
🤝Щиро дякуємо команді освітян, бізнес-тренерам, амбасадорам проєкту, завдяки яким лідери в ігровій формі мали змогу опинитися в реальності, де потрібно приймати рішення, бути відповідальним за свої дії, передбачати і розраховувати успішний вихід у вирішенні фінансових проблем.
🙏Дякуємо всім українським захисникам та захисницям за можливість творити і розвиватись у Рідній Країні 🇺🇦
На небі
У полі
На суші
На морі
Вдома
На роботі
У школі
Зі зброєю
Та без зброї
МИ – ЄДИНІ!
🤝Лідерами та наставниками РАЙОННА СПІЛКА ДИТЯЧИХ ОБ’ЄДНАНЬ “ТЕРНОЦВІТ” ініційований флешмоб “МИ – ЄДИНІ”.
🙏Дякую дитячо-юнацьким громадським об’єднанням “РЕП”(КЛ 77), “КРОК”(КГ45), “ТЕМП” (КГ40), “Співдружність” (КГ 78), “СВІТ”(ліцей “Джерело”) , “РОСТ”(КГ 117) “ДИВО”(КЗШ 61), “Дивосвіт”(КГ 37), “ПульсТОП#48″(КГ48), “СТЕП”(КТЛ), що долучились до створення такого особливого і надихаючого відео-флешмобу.
🙏Лідерам, та особисто педагогу-організатору ДЮГО “ДИВО” (КЗШ 61) Руслана Шевченко , за співтворчість та за талант докладений до створення відео.
🇺🇦Невтомно дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість творити і розвиватись у Рідній Країні 🇺🇦
🎬Відео на YouTube 👇

23 листопада о 14:00 відбулося відкрите засідання Ради лідерів "Креативні лідери", де ми з'ясували більш досконало: яким буває лідерство та яка його роль, розшифрували всі моральні якості лідера. Конкурси заходу захопили всіх, а це були: "Словник лідера", "Акторська майстерність",шифр-«Лідер»