вул.Сeргія Колачевського 170в

(068)-929-85-63

ЯК ЗНАЙТИ СЕБЕ ТА СВОЮ ПРОФЕСІЮ”
⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️
☝️Саме з такої актуальної теми на базі КПНЗ ЦДЮТ “ТЕРНОЦВІТ” КМР сьогодні відбувся міський профорієнтаційний тренінг від АрселорМіттал Кривий Ріг, в рамках проєкту лідерів Міська асоціація дитячих об’єднань м.Кривий Ріг «PRO молодь» для лідерів РАЙОННА СПІЛКА ДИТЯЧИХ ОБ’ЄДНАНЬ “ТЕРНОЦВІТ” 🤗
👉СЬОГОДНІ ГОВОРИЛИ PRO:
✅Пошук та визначення власних інтересів та захоплень
✅Методики визначення особистості
✅Світ професій : які вони бувають?
✅Профорієнтаційні тести
✅Ресурси/платформи для дослідження професійної орієнтації та кар’єри.
🤝Дякуємо АрселорМіттал Кривий Ріг та особисто тренерці програми «Комунікації» ПАТ АМКР Alina Zhura за цікавий тренінг та корисні знання.
🙏Дякуємо всім українським захисникам та захисницям за можливість творити і розвиватись у Рідній Країні.

ЛІДЕРИ ТА ЖИТТЄВИЙ КАПІТАЛ🙌💸
👉Сьогодні лідери районної спілки дитячих об’єднань “Терноцвіт”  долучились до фінансової гри «Життєвий капітал» в рамках реалізації проєкту лідерів Міської асоціації  дитячих об’єднань м. Кривий Ріг закладів освіти міста «PRO молодь» на базі клубу Фінансової грамотності КНУ.
💶«Життєвий капітал» – це найшвидший шлях трансформації свідомості кожного учасника у конкурентоспроможні знання, що спонукають до активності, дії та формують лідерський підхід до життя.
☝️Час, досвід, оточення, гроші – це все є життєвий капітал, тому так привабливо звучить для молоді сьогодні мета цієї гри – формування фінансової культури, розуміння цінності створення особистого та сімейного капіталу як фундаменту свободи людини.
🤝Щиро дякуємо команді освітян, бізнес-тренерам, амбасадорам проєкту, завдяки яким лідери в ігровій формі мали змогу опинитися в реальності, де потрібно приймати рішення, бути відповідальним за свої дії, передбачати і розраховувати успішний вихід у вирішенні фінансових проблем.
🙏Дякуємо всім українським захисникам та захисницям за можливість творити і розвиватись у Рідній Країні 🇺🇦
На небі
У полі
На суші
На морі
Вдома
На роботі
У школі
Зі зброєю
Та без зброї
МИ – ЄДИНІ!
🤝Лідерами та наставниками РАЙОННА СПІЛКА ДИТЯЧИХ ОБ’ЄДНАНЬ “ТЕРНОЦВІТ” ініційований флешмоб “МИ – ЄДИНІ”.
🙏Дякую дитячо-юнацьким громадським об’єднанням “РЕП”(КЛ 77), “КРОК”(КГ45), “ТЕМП” (КГ40), “Співдружність” (КГ 78), “СВІТ”(ліцей “Джерело”) , “РОСТ”(КГ 117) “ДИВО”(КЗШ 61), “Дивосвіт”(КГ 37), “ПульсТОП#48″(КГ48), “СТЕП”(КТЛ), що долучились до створення такого особливого і надихаючого відео-флешмобу.
🙏Лідерам, та особисто педагогу-організатору ДЮГО “ДИВО” (КЗШ 61) Руслана Шевченко , за співтворчість та за талант докладений до створення відео.
🇺🇦Невтомно дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість творити і розвиватись у Рідній Країні 🇺🇦
🎬Відео на YouTube 👇

23 листопада о 14:00 відбулося відкрите засідання Ради лідерів "Креативні лідери", де ми з'ясували більш досконало: яким буває лідерство та яка його роль, розшифрували всі моральні якості лідера. Конкурси заходу захопили всіх, а це були: "Словник лідера", "Акторська майстерність",шифр-«Лідер»