м.Кривий Ріг

вул.Сeргія Колачевського 170в

Телефон приймальні:

(068)-929-85-63

Електронна пошта:

school452008@ukr.net

ЗАХОДИ ПО БЖД

Підводимо підсумки тижня:
З 13 по 19 травня 2024 року в Криворізькій гімназії №45 пройшов щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, організований у рамках ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2023 рр. (І-й етап). Учасники освітнього процесу активно брали участь у заходах, спрямованих на підвищення обізнаності та практичних навичок щодо безпеки на дорогах.

ЗАХОДИ, ПРОВЕДЕНІ В РАМКАХ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ:

  • Конкурс малюнків “Моя безпечна дорога” (учні 1-4 класів створювали малюнки, що ілюструють правила дорожнього руху та безпеки на дорозі.)
  • Відпрацювання практичних навичок “Надання домедичної допомоги” (учні вивчали основні навички надання допомоги постраждалим унаслідок ДТП. Заняття проводили медична сестра Долгунова О.В. та вчителі основ здоров’я Шапко І.Л., Головко Ю.В., Кожуріна Т.Ф. і Польова Т.М.)
  • Фото-квест “Світлоповертальні елементи” (учні фотографувалися з використанням світлоповертальних елементів у темну пору доби.)
  • Гра “Дії в екстрених ситуаціях” (учні виконували ролі дорожніх інспекторів та учасників дорожнього руху у сценках, що відтворюють правильні та неправильні ситуації на дорозі. Гру організувала педагог-організатор Польова Т.М.)
  • Створення буклету “Безпечність у деталях” (на уроках образотворчого мистецтва учні 5-7 класів під керівництвом вчителя Шапко І.Л. створювали буклети з порадами щодо безпечного пересування до школи та додому)
  • Рекомендації для батьків “Роль батьків у формуванні безпеки на дорозі” (класними керівниками були проведені батьківські збори та у батьківських чатах, розміщені рекомендації (пам’ятки) з правил дорожнього руху для дітей, наголошуючи на важливості батьківського впливу на безпеку дітей)

ЄДИНІ ВИХОВНІ ГОДИНИ 17.05.2024:

  • “Безпека на дорозі: правила для дітей” (учні 1-4 класів вивчали основні правила дорожнього руху через інтерактивні бесіди, включаючи ігрові елементи та дискусії)
  • Практична бесіда “Дії в екстрених ситуаціях” (учні 5-7 класів переглядали відео реальних ситуацій на дорозі та формували навички правильної реакції у таких випадках)
  • Практичне заняття з правил дорожнього руху “Рух тротуарами, перехід доріг і перехресть” (учні 4-Б класу вивчали значення дорожніх знаків)
  • Екскурсія “Безпечна дорога завжди на моді” (учні 9-Б класу разом із класним керівником Головко Ю.В. вирушили на прогулянку, під час якої вивчали правила безпеки на тротуарах, переходах та перехрестях)
Ми щиро дякуємо всім учасникам заходів за активну участь і відповідальне ставлення до безпеки дорожнього руху. Ваші знання та навички можуть врятувати життя!

Єдина виховна година серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти з питань безпеки життєдіяльності з розглядом питань алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій

 

Єдина виховна година “Заборона вживання дикорослих грибів” (1 Б)
Керівник : Бойкова В.О.
Возможно, это изображение 5 человек и текст
 
 
 
 
 
 

Життя-найдорожче, що є у людини!
Дорослий цінує життя і дитина.
І з тим, щоб життя розквітало усюди,
Розумні придумали правила люди.
Бувають складні, а бувають прості.
На правила мають зважати усі.
Тому для здоров’я і тіла, і духу
Дотримуйся правил дорожнього руху!
В рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі у період з 13 по 19 листопада 2023 року проходить другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху. Здобувачі освіти 7 б класу долучились до реалізації і виготовили комп-стіннівку “Ми знаємо правила дорожнього руху! А ти ?” (7 Б)
Керівник :Полудень В.О.

В рамках ІІ-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, яки триває з 13 по 19 листопада 2023 року пропонуємо переглянути калейдоскоп робіт від учнів 7-А класу “Безпека на дорозі” /класний керівник: Назарова Л.Ю./
Руху правила єдині,
Їх повинні поважати,
Знати їх усі повинні —
І дорослі, і малята.
Добрий друг наш — знак дорожній
Ставиться не так собі,
Як подружиться з ним кожен,
Допоможе він тобі.
Щоб не трапилося всяке,
Шанувати треба знаки.
На дорозі небезпечно,
Тож обачним буть доречно.
Руху правила єдині,
Знати їх усі повинні.
Шануватимуть їх люди —
Скрізь тоді порядок буде!

В рамках ІІ-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який триває з 13 по 19 листопада 2023 року був проведений  Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», де обговорили Правила дорожнього руху, дали визначення поняттю “безпека”, з’ясували значення різних дорожніх знаків